gvr
PROJEKT

Pokojné a tiché prostredie Koliby, centrum Bratislavy vzdialené len pár minút cesty autom, výhľad na Bratislavský hrad, most Apollo, Dunaj či iné dominanty mesta, luxusná vila v uzatvorenom areáli. Predstavujeme Vám exkluzívne vilové bývanie na Kolibe, projekt Golden Vineyard Residences.

Klientom sú k dispozícii 2 vily a v nich 7 luxusných bytov s veľkosťou od 100m2 do 300m2. Dvojpodlažný byt veľkosti 300 m2 ponúkame s možnosťou rozdelenia na dva byty s vlastnými vstupmi. Každý byt má terasu, 2 kúpeľne, jedno garážové a jedno parkovacie státie a v závislosti od vybraného bytu saunu resp. vírivku.

Vyhrievaný bazén v záhrade, v kúpelni bytu sauna alebo vírivka na streche vily. Vysoký štandard vnútorného vybavenia bytov ako aj vybavenia jednotlivých víl. Unikátne drevené fasády budov zdôrazňujúce jedinečnosť architektonického riešenia. Záhradná architektúra. Bývanie vo vlastnej vilovej štvrti s diaľkovo ovládateľnou vstupnou bránou a video-vrátnikom. To sú charakteristické prvky projektu, ktorý vznikol na mieste bývalého vinohradu a splní aj tie najnáročnejšie predstavy o bývaní. Výnimočnosť projektu spočíva v tom, že v každej vile sú byty pre maximálne tri rodiny a tým umožňuje pohodlné bývanie v súkromnom prostredí.

Architektonický  projekt  vytvoril renomovaný ateliér Aukett v spolupráci s A4 Architecture a ponúka svojim obyvateľom jedinečné bývanie na najvyššej úrovni.

Rôzni dodávatelia, ktorí spolupracujú na realizácii projektu boli vyberaní tak aby po kvalitatívnej stránke vyhoveli aj najnáročnejším požiadavkám budúcich obyvateľov víl. Stavbu bude realizovať spoločnosť ISE, ktorá ma skúsenosti, vynikajúce výsledky a referencie s podobnými projektmi. Projekt je spolufinancovaný  Slovenskou Sporiteľňou/ Erste Bank, projekt poistila  spoločnosť QBE.

Začatie výstavby: Marec 2007
Predpokladané ukončenie výstavby: Júl 2008